Witamy w DiaDent!

DiaDent jest jedną z wiodących firm w branży dentystycznej, dostarczających produkty endodontyczne i materiały stomatologiczne od 1985 roku. DiaDent eksportuje różne rodzaje ćwieków gutaperkowych i ćwieków papierowych, materiałów wypełnieniowych, urządzeń i preparatów przeznaczonych do endodoncji do ponad 900 dystrybutorów w 129 krajach na całym świecie.

Wszystkie produkty DiaDent są poddawane rygorystycznym procesom kontroli w Systemie Zarządzania Jakością zgodnmy ze standardami ISO13485, MDSAP, MDD, CMDCAS. Dzięki naszej perfekcji i zaangażowaniu w produkcji najlepszych produktów dentystycznych, możesz całkowicie zaufać DiaDent.

Stale dążąc do doskonałości, DiaDent dokłada wszelkich starań, aby ulepszać oferowany asortyment, w tym produkty endodontyczne, takie jak opatentowane ćwieki gutaperkowe i sączki papierowe z oznaczeniem milimetrowym. Ponadto stale rozszerza asortyment produktów, stale powiększając go o nowości, takie jak pilniki NiTi, bezprzewodowy system do kondensacji gutaperki (Duo-Pen), obturator do techniki ciekłej gutaperki (Duo-Gun) czy doskonała lampa polimeryzacyjna LED (D-Lux +), Wszystko po to, by spełnić oczekiwania lekarzy stomatologów produktami doskonale dopasowanymi do ich potrzeb.

DiaDent stale oferuje profesjonalistom z dziedziny stomatologii najwyższą jakość, wartość i perfekcję w wykonywanych zabiegach, które są wyznacznikiem sukcesu w leczeniu.

DiaDent dziękuje Wam, naszym wspaniałym klientom i partnerom biznesowym, za nieustające wsparcie i zaufanie, którym stale nas obdarzacie. We wszystkim co robimy zawsze jesteście dla nas na pierwszym miejscu.

CEO Richard J. You

Historia

2010-2019

1990-1999

2000-2009

1985-1989

Diamond Dental to kompleksowe znaczenie DiaDent

DiaDent to słowo złożone Dia i Dent, które pochodzi od Diamond Dental. Diament symbolizuje Doskonałość i Wieczność, a Dent oznacza Materiał dentystyczny. Nazwa firmy DiaDent określa naszą wolę bycia najlepszym i najbardziej innowacyjnym producentem w przemyśle materiałów dentystycznych poprzez nieustające zobowiązanie wobec naszych klientów w dostarczaniu doskonałych produktów.

Ukoronowanie osiągnięć harmonią, współpracą i rozwagą

Łącząc antytetyczne kolory czerni i bieli w podłużnej figurze, odzwierciedlono ukoronowanie osiągnięć DiaDent harmonią, współpracą i rozwagą.

Doskonałość czystych i zdrowych zębów

Czarne tło [Dia] oznacza, jasny blask Diamentu neutralizującego ból symbolizowanego przez czerń. Białe tło [Dent] wyraża doskonałość czystych i zdrowych zębów.

Więcej niż milion słów

Logo DiaDent jest podzielone bielą i czernią tak, aby podkreślić siłę i znaczenie słów doskonałości materiałów dentystycznych.

DiaDent to misja

Wyzwanie nigdy się nie kończy. Aby uzyskać najlepszą pozycję w dziedzinie materiałów dentystycznych słuchamy praktyków z branży stomatologicznej i dostarczamy sprawdzone rozwiązania nowej generacji. Przyszłość stomatologii w Twoim gabinecie jest na wyciągnięcie ręki.

Innowacja i jakość przyświeca nam z dumą

Lider jakości od 1985 roku

DiaDent od początku istnienia stawia jakość na pierwszym miejscu. Dzięki wyznawanym wartościom stał się uznanym na całym świecie producentem specjalizującym się w dostarczaniu doskonałych materiałów endodontycznych, ćwieków gutaperkowych, sączków papierowych, a także materiałów stomatologicznych.

Dzięki najnowocześniejszej technologii i wypracowanemu na przestrzeni lat know-how, Diadent został uznany przez ekspertów z całego świata jako lider innowacji i stale dąży do pełnego zadowolenia profesjonalistów z dostarczanych produktów i dominacji na rynku.

Planujemy i tworzymy Twój sukces​

DiaDent jest profesjonalnym producentem materiałów dentystycznych i eksportuje do 900 dystrybutorów w 129 krajach na całym świecie, a także na rynek krajowy pod marką DiaDent. Zaufały nam pokolenia profesjonalistów!

Nowoczesne
technologie
Doskonałość
i ergonomia
Badania
i rozwój
Zgodnie z obowiązującym prawem potwierdzam, że jestem profesjonalistą z branży medycznej. Jestem świadomy, że informacje dostępne na stronie internetowej mogą zawierać treści marketingowe oraz informacje, dotyczące wyrobów medycznych, skierowane wyłącznie do osób wykonujących zawód medyczny.
Zgodnie z obowiązującym prawem potwierdzam, że jestem profesjonalistą z branży medycznej. Jestem świadomy, że informacje dostępne na stronie internetowej mogą zawierać treści marketingowe oraz informacje, dotyczące wyrobów medycznych, skierowane wyłącznie do osób wykonujących zawód medyczny.
Facebook
Instagram
YouTube
Scroll to Top